Gordian napisał(a):

|
...Najsłabszym ogniwem ponownie Diaz. Jak się trafi kupiec to bez zastanowienia do sprzedania.
|
Piszesz o najaktywniejszym piłkarzu Wisły, który od dłuższego czasu jest jednym z niewielu cały czas pod grą. A jak go sprzedaż to ciekawe kto tak będzie zapierdzielał przez 90 minut, pewnie Jirsak... Oj bardzo bawi to całe krytykowanie Diaza przez znawców.