Coś czuje, że ta runda na naszym szacownym forum będzie pod znakiem jechania po Diazie

Tak jak poprzednia to jechanie po Łobodzińskim, a wcześniej po Zieńczuku, a jeszcze dawniej po Brożkach
Ale może dzięki temu Łobo odetchnie? Zresztą wróże mu kilka niezłych meczów, bo jak napisałem powyżej, będzie pewnie zmiennikiem Boguskiego lub Małeckiego na prawej flance i wchodząc na zamęczonego przeciwnika będzie robić dużo fajnego wiatru.
P.S. oczywiście Diaz zagrał przeciętnie, nie da się ukryć..