Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 28.02.2010, 09:56
Coś czuje, że ta runda na naszym szacownym forum będzie pod znakiem jechania po Diazie Tak jak poprzednia to jechanie po Łobodzińskim, a wcześniej po Zieńczuku, a jeszcze dawniej po Brożkach

Ale może dzięki temu Łobo odetchnie? Zresztą wróże mu kilka niezłych meczów, bo jak napisałem powyżej, będzie pewnie zmiennikiem Boguskiego lub Małeckiego na prawej flance i wchodząc na zamęczonego przeciwnika będzie robić dużo fajnego wiatru.

P.S. oczywiście Diaz zagrał przeciętnie, nie da się ukryć..
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując