Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4216
Stary 28.02.2010, 09:52
A ja się pytam co wy macie z tą motywacją. Tym zawodnikom się płaci nie małe pieniądze w dodatku podobno uprawiają zawód o którym marzyli od dzieciństwa więc do czego ich tu motywować. Może klub ma jeszcze dodatkowo płacić zawodnikom za to żeby im się chciało. Ja rozumiem że od czasu do czasu trener musi zareagować ale u nas co chwilę trzeba ich pobudzać.
Albo chłopy mają jaja i jak przegrywają to sami ze złości powinni rywala rozszarpać albo nie nadają się do uprawiania sportu. A nie żeby zawodnik w przerwie mówił że ma nadzieję że trener ich w szatni zmotywuję albo pierwsze połowy zawsze mamy słabsze.
I nie bronię Skorży ale teksty że trener nie umie zmotywować mnie już nudzą.