Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 28.02.2010, 08:58
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Teraz by sie przydał taki Dan Petrescu. Jak gościu mnie denerwował (ale wtedy to nie miałam takiego rozeznania w piłce) tak teraz przyjęłabym go z "pocałowaniem ręki" .
Wtedy kazdy krytykowal teraz to z "pocalowaniem reki"... Niestety u nas wyniku by NIGDY nie zrobil... Wyznawal hard work a u nas to nie przeszlo i raczej nigdy nie przejdzie Mamy amatorska lige i nie ma co hard work wymagac od ludzi ktorzy chca troszke zarobic a jak najmniej sie narobic...
Odpowiedz cytując