masterlag napisał(a):

|
Teraz by sie przydał taki Dan Petrescu. Jak gościu mnie denerwował (ale wtedy to nie miałam takiego rozeznania w piłce) tak teraz przyjęłabym go z "pocałowaniem ręki" .
|
Wtedy kazdy krytykowal teraz to z "pocalowaniem reki"... Niestety u nas wyniku by NIGDY nie zrobil... Wyznawal hard work a u nas to nie przeszlo i raczej nigdy nie przejdzie

Mamy amatorska lige i nie ma co hard work wymagac od ludzi ktorzy chca troszke zarobic a jak najmniej sie narobic...