Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21868
Stary 28.02.2010, 08:57
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie chce się powtarzać poraz enty, ale popatrzcie na 3 bramke Ruchu ..

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ech__3_0_.html

kolega Janusza Gola .. pisałem o nim, że ma wielki talent i wg mnie jest lepszym zawodnikiem od janka.. nawet w 4 ligowej drużynie wchodził często z ławki, ale te bramki walił na zawołanie

był do wyciągnięcia za 100 tysięcy zł

pisałem , że może być objawieniem końcówki sezonu, piękna bramka

ma motorek w dupie oj ma
Trzeba było zadzwonić do Skorży, żeby on powiedział o nim swojemu duetowi skautów Klejdinst& Caplar.
Odpowiedz cytując