Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 28.02.2010, 08:33
orm napisał(a):Wyświetl post
Do Markusa: Terziotti (bo tak się nazywana a nie Tenziotti) w Wiśle już nie pracuje http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22472
To ja się wesprę innym linkiem.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/powrot_issy/
Pomocnik, który doznał urazu w trakcie ostatniego sparingu Wisły z Ayamonte CF, dzisiaj wyszedł na boczne boisko przy Reymonta, gdzie przez około godzinę trenował z Paolo Terziottim. „Jeśli chodzi o zdrowie Issy, to jest bardzo pozytywnie” – powiedział asystent Macieja Skorży, Rafał Janas. „Issa dzisiaj trenował indywidualnie, jutro ma normalnie wyjść na trening. Jeśli będzie wszystko dobrze, a tak powinno być, to będzie brany pod uwagę na wyjazd na mecz z GKS-em” – dodał.



No chyba że tam jest napisane Janusz Wajs a ja niedowidzę
Odpowiedz cytując