|
juz przestancie lamentowac. Rok temu było dokladnie to samo. A co sie dzialo pozniej nie musze mowic. Dzisiaj zabraklo tego o czym pisal 1q2 - podkrecania tempa. Przeciez wszyscy pamietamy poprzednią wiosne. Wisła mogla grac srednio , ale koncowke jak weszła na wysokie obroty to kazdego miazdzyla kondycyjnie i fizycznie. wg mnie bedzie dobrze.
|