MatMario napisał(a):

Internet od UPC na bierzanowie ktos urzytkuje w tym pakiecie Fiber 25?
Przerywa działa dobrze? Jak z rozdzieleniem sygnału przez router? Jest jakiś problem?
|
Ja nie z Bieżanowa ale upc mam od dawna i myślę że generalnie wszędzie jest podobnie.
Przerywa w sumie rzadko z rozdzieleniem nie ma żadnego problemu.
Inna sprawa czy to 25 będzie rzeczywiście 25.