Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 28.02.2010, 01:29
Jak nic pasują tu słowa Skorży - liga będzie atrakcyjniejsza. I bardzo dobrze już dość mam mistrzostw (o zgrozo) zdobywaych na ogórkach. Najwyższy czas pojechać na bathroomowską i puknąć tam pare bramek żeby nie było wątpliwości kto jest lepszy
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując