robinie

- dobry mecz nie koniecznie musi iść w parze z dobrą grą.To była bardziej taka piłkarska rzeźnia ale i tak wole to niż techniczno-taktyczne kalectwo ,połączone z brakiem walki, ambicji i emocji.
Nie ma tu chyba osoby która by napisała że zagraliśmy dobrze, bo tak nie było - Dobrze jak na nich ,to zagrał Bełchatów i w sumie to wygrał zasłużenie.Oczywiście mógł być i remis i nawet nasza wygrana ale na pewno nie można stwierdzić że Bełchatów to wygrał na farta.