|
Najlepiej wszystko zwalić na trenera;
- a bo to on nie potrafi zmotywować zawodników
- znowu źle przygotował drużynę do sezonu
- to jego wina, że Brożkowi odnowiła się kontuzja
- to on ściągnął Hristova, który powinien coś dzisiaj strzelić
i jest jeszcze tego wiele... ale na litość boską!
To są już sprawy poza możliwościami Skorży, nie jest jakimś nadzwyczajnym człowiekiem - to taki sam człowiek jak ja czy Wy. Skąd miał to niby przewidzieć, że Brożkowi odnowi się kontuzja tuż przed meczem? To ponownie los rzuca mu kłody pod nogi i przez to lecą na niego zupełnie nie uzasadnione i niezrozumiałe słowa krytyki! Do tego jeszcze kartki i pauza Małeckiego, słaba ławka i Issa Ba który prawdo podobnie powinien się jeszcze leczyć.
Spójrzcie na plusy dzisiejszego meczu a nie zawsze na minusy. Mimo porażki i tak trzeba pochwalić zespół, prawie cała drużyna zagrała pełne 90 minut w tym nasz nowy nabytek Georgi, który z drużyną odbył TYLKO jeden trening, nie zna polskiego języku więc przez to komunikacja z innymi zawodnikami jest utrudniona - moim zdaniem i tak całkiem nieźle się zaprezentował. Trzeba też pochwalić Senegalczyka - Isse Ba, który na prawdę przez te ok. 10 minut gry pokazał, że jest na prawdę wartościowym zawodnikiem, który potrafi podać, przyjąć piłkę plecami do bramki i obrócić się z nią z dwoma rywalami na plecach. Gra generalnie wyglądała dobrze.
Więc stąd moja gorąca prośba do tych naszych krytyków - zanim coś napiszecie wylejcie sobie na głowę kubeł zimnej wody!
Powód: Naprawdę ? Ty już próbowałeś
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 28.02.2010 o godz. 05:49.
|