Tak czytam i czytam i nie mogę się nadziwić, ludzie kiedy Większość z Was się w końcu obudzi z hipnotycznego snu

Ja nie wiem gdzie niektórzy z Was widzieli dobrą grę, owszem walka walka i walka ale .. strzały dno i z jednej i z drugiej strony, taktyka dno - podwójne zero .... obydwie drużyny w powinny kończyć w niepełnych składach (Wisła jak nic w 9). Jedna bramka to najniższy wymiar kary, po błędzie Pawełka. Następny taki błąd i nico lepiej dysponowany zawodnik z 5 metrów nie strzeli metr od pustej bramki.
Generalnie:
Błędy w przygotowaniu fizycznym
Brak jakiejkolwiek myśli taktycznej
Najprawdopodobniej znów błąd z odpowiednim przygotowaniem
Od co najmniej 2 lat gramy ten sam prosty schemat czyli kopnij a może coś się stanie.
Jeśli dramatycznie szybko nie nastąpią zmiany, to w marcu będzie po liderze a w kwietniu po mistrzostwie.
A w lipcu na wypełnionym w 1/3 stadionie be3dziemy słyszeć echo radujących się kibiców gości.