Wyświetl pojedynczy post
GacekCCM
Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4211
Stary 28.02.2010, 00:50
Urocze. Zakontraktowano Hristova, przebąkiwano o transferze Makinwy czy jakiegoś lewego obrońcy, więc przeciwnicy Skorży wyłączyli się na parędziesiąt godzin ku radości normalnych użytkowników forum. Wystarczył jeden mecz:
1. Z naprawdę mocnym i świetnie taktycznie ustawionym rywalem;
2. Bez kilku czołowych piłkarzy;
3. Z nowymi zawodnikami odpowiadającymi za grę ofensywną, którzy byli kompletnie niezgrani z zespołem;
4. W którym na dobrą sprawę brakowało jedynie wykończenia, bo na stadionie niewygodnym bardzo mocnej drużyny przez ogromną większość czasu Wisła dominowała i zasłużyła bardziej na 1:2, niż 1:0;
By przeciwnicy Skorży natychmiast się uaktywnili. Zrozumiałbym to, gdybyśmy przegrali u siebie/na wyjeździe z Lubinem czy innym Piastem, wtedy taka krytyka byłaby uzasadniona. W obecnej sytuacji kadrowej dzisiejsza gra była nadspodziewanie dobra, na dobrą sprawę brakowało kilku dotknięć piłki, w paru sytuacjach paru centymetrów, do zwycięstwa.
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, kto odpowiada za to, że był o ułamek sekundy za wolny na boisku, lub zbyt późno się wybił - piłkarz grający czy trener stojący.
Krytyka jest zdrowa, ale na litość - nie bez powodu.