|
Dzisiejszy obraz Wisly jest troche niepelny i nie ma co tu plakać.
Zaskoczyl mnie na plus rzecz jasna Ba-nawet Szymkowiak w c+ od razu stwierdzil ze gosc ma "to " cos i byc moze bedzie z niego pozytek.
Ma fajne czucie pilki i naprawde widac ze cos mysli na boisku.Moglby spokojnie zagrac w miejsce kompeltnie bezproduktywnego Jirsaka ktory gra totlane dno.
Sobol tez niemrawy ,liczylem od niego na wiecej.
Hristova nie wiem jak ocenic,wiadomo ze przyjechal wlasnie prosto z lotniska na boisko dlatego trudno o jakas ocene ,ale ten jeden strzal mial dobry i nawet mocny.
lepiej nawet dostac po dupie w 1 meczu i potem juz do konca zap*****lac na pelnym gazie niz kryzys "mentalny" mialby nas dopasc np pod koniec.
|