Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#463
Stary 27.02.2010, 23:45
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.

Poczekajmy i wtedy oceniajmy.
Wole to samo co Ty. I nie oceniam tylko wyrażam obawę.
Odpowiedz cytując