koyoot napisał(a):

Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.
Poczekajmy i wtedy oceniajmy.
|
Wole to samo co Ty. I nie oceniam tylko wyrażam obawę.