Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 27.02.2010, 23:42
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Ale zostało tylko 12 kolejek - nie ma dalszego etapu sezonu. To nie Anglia. Trzeba było się przygotowac do wygrania tych meczow a nie szykowac formy na pozniej bo moze byc ZA PÓŹNO.
Poza tym naprawde zdziwilem sie kiedy nasi schodzili do szatni przed meczem a Belchatów caly czas sie przygotowywal. Potem poczatek meczu wszystko wyjasnil...
Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.

Poczekajmy i wtedy oceniajmy.

Eustachy a jak mamy kruszyc mur gdy on sie sklada z 11 pilkarzy(a tak wygladala dzisiaj gra obronna Belchatowa) a z przodu ledwo jeden pilkarz ktory cokolwiek umie zrobic, drugi nie zgrany z reszta, trzeci powraca po roku czasu bez gry. Na litosc boska wezcie poprawke na kilka rzeczy, ktore tutaj mialy miejsce.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 27.02.2010 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując