borsuk napisał(a):

Ale zostało tylko 12 kolejek - nie ma dalszego etapu sezonu. To nie Anglia. Trzeba było się przygotowac do wygrania tych meczow a nie szykowac formy na pozniej bo moze byc ZA PÓŹNO.
Poza tym naprawde zdziwilem sie kiedy nasi schodzili do szatni przed meczem a Belchatów caly czas sie przygotowywal. Potem poczatek meczu wszystko wyjasnil...
|
Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.
Poczekajmy i wtedy oceniajmy.
Eustachy a jak mamy kruszyc mur gdy on sie sklada z 11 pilkarzy(a tak wygladala dzisiaj gra obronna Belchatowa) a z przodu ledwo jeden pilkarz ktory cokolwiek umie zrobic, drugi nie zgrany z reszta, trzeci powraca po roku czasu bez gry. Na litosc boska wezcie poprawke na kilka rzeczy, ktore tutaj mialy miejsce.