Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 27.02.2010, 23:39
koyoot napisał(a):Wyświetl post
A jaki jest tego powod? Druzyna szczyt formy fizycznej przygotowala na dalszy etap sezonu. Belchatow forme przygotowal na poczatek. Roznica byla dzisiaj widoczna ale z kazdym meczem bedzie lepiej.
Ale zostało tylko 12 kolejek - nie ma dalszego etapu sezonu. To nie Anglia. Trzeba było się przygotowac do wygrania tych meczow a nie szykowac formy na pozniej bo moze byc ZA PÓŹNO.
Poza tym naprawde zdziwilem sie kiedy nasi schodzili do szatni przed meczem a Belchatów caly czas sie przygotowywal. Potem poczatek meczu wszystko wyjasnil...
Odpowiedz cytując