Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline
#
21863
27.02.2010, 23:36
sevenheaven
napisał(a):
nie chce się powtarzać poraz enty, ale popatrzcie na 3 bramke Ruchu ..
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ech__3_0_.html
kolega Janusza Gola .. pisałem o nim, że ma wielki talent i wg mnie jest lepszym zawodnikiem od janka.. nawet w 4 ligowej drużynie wchodził często z ławki, ale te bramki walił na zawołanie
był do wyciągnięcia za 100 tysięcy zł
pisałem , że może być objawieniem końcówki sezonu, piękna bramka
ma motorek w dupie oj ma
Nie tylko on. Piech bedzie objawieniem ale nie koncowki sezonu a calej rundy moim zdaniem. Sadlok, Sobiech, Piech ta trojce powinno sie bardzo uwaznie obserwowac i pomyslec o nich w kontekscie wzmocnien naszego zespolu.
koyoot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koyoot
Znajdź inne posty napisane przez koyoot