Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21863
Stary 27.02.2010, 23:36
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie chce się powtarzać poraz enty, ale popatrzcie na 3 bramke Ruchu ..

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ech__3_0_.html

kolega Janusza Gola .. pisałem o nim, że ma wielki talent i wg mnie jest lepszym zawodnikiem od janka.. nawet w 4 ligowej drużynie wchodził często z ławki, ale te bramki walił na zawołanie

był do wyciągnięcia za 100 tysięcy zł

pisałem , że może być objawieniem końcówki sezonu, piękna bramka

ma motorek w dupie oj ma
Nie tylko on. Piech bedzie objawieniem ale nie koncowki sezonu a calej rundy moim zdaniem. Sadlok, Sobiech, Piech ta trojce powinno sie bardzo uwaznie obserwowac i pomyslec o nich w kontekscie wzmocnien naszego zespolu.
Odpowiedz cytując