borsuk napisał(a):

Czy wiecie kiedy Wisła skończyła "rozgrzewkę" przed meczem?!?!
Mniej więcej 15 min. przed pierwszym gwizdkiem poszli do szatni - Bełchatów grzał sie dalej.
A potem co?
Druga minuta meczu, nasi ruszają się jak mucha w mazi, a Bełchatów strzela bramkę.
Napierdzielacie na Terzzotiego?
A ja się pytam o rolę niejakiego pana Bahra?!?!?!
Drużyna nie jest przygotowana fizycznie do sezonu!!!!
Brak szybkośći i do tego kontuzje i strach przed ich odnowieniem. DRAMAT!!!!
|
A jaki jest tego powod? Druzyna szczyt formy fizycznej przygotowala na dalszy etap sezonu. Belchatow forme przygotowal na poczatek. Roznica byla dzisiaj widoczna ale z kazdym meczem bedzie lepiej.