Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 27.02.2010, 23:30
Czy wiecie kiedy Wisła skończyła "rozgrzewkę" przed meczem?!?!
Mniej więcej 15 min. przed pierwszym gwizdkiem poszli do szatni - Bełchatów grzał sie dalej.
A potem co?
Druga minuta meczu, nasi ruszają się jak mucha w mazi, a Bełchatów strzela bramkę.
Napierdzielacie na Terzzotiego?
A ja się pytam o rolę niejakiego pana Bahra?!?!?!
Drużyna nie jest przygotowana fizycznie do sezonu!!!!
Brak szybkośći i do tego kontuzje i strach przed ich odnowieniem. DRAMAT!!!!
Odpowiedz cytując