Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 27.02.2010, 23:29
Obawiam się, że finał będzie nudny. Obie drużyny grają siłowy hokej, mało finezyjny. Szkoda Rosji, która zawsze gra pięknie.

Myślę, że jednak wygra Kanada i to zdecydowanie. Oni się rozpędzali, grają lepiej z meczu na mecz. USA w fazie play-off miało łatwiejszych rywali. A ze Szwajcarią się męczyli.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując