|
Obawiam się, że finał będzie nudny. Obie drużyny grają siłowy hokej, mało finezyjny. Szkoda Rosji, która zawsze gra pięknie.
Myślę, że jednak wygra Kanada i to zdecydowanie. Oni się rozpędzali, grają lepiej z meczu na mecz. USA w fazie play-off miało łatwiejszych rywali. A ze Szwajcarią się męczyli.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|