nie chce się powtarzać poraz enty, ale popatrzcie na 3 bramke Ruchu ..
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ech__3_0_.html
kolega Janusza Gola .. pisałem o nim, że ma wielki talent i wg mnie jest lepszym zawodnikiem od janka.. nawet w 4 ligowej drużynie wchodził często z ławki, ale te bramki walił na zawołanie
był do wyciągnięcia za 100 tysięcy zł
pisałem , że może być objawieniem końcówki sezonu, piękna bramka
ma motorek w dupie oj ma
