Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21862
Stary 27.02.2010, 23:29
nie chce się powtarzać poraz enty, ale popatrzcie na 3 bramke Ruchu ..

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ech__3_0_.html

kolega Janusza Gola .. pisałem o nim, że ma wielki talent i wg mnie jest lepszym zawodnikiem od janka.. nawet w 4 ligowej drużynie wchodził często z ławki, ale te bramki walił na zawołanie

był do wyciągnięcia za 100 tysięcy zł

pisałem , że może być objawieniem końcówki sezonu, piękna bramka

ma motorek w dupie oj ma
Odpowiedz cytując