wojtaszek81 napisał(a):

|
dobra ochłońmy kogo obstawiacie w hokeju na zwyciestwo
|
Arabię Saudyjską.
JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM! coś niesamowitego, tak na prawdę nie wiedziałem aż do mety o co chodzi.. tak szybko to się działo.. teraz do mnie dotarło że osiągnęły wielki sukces.