Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#747
Stary 27.02.2010, 23:25
wojtaszek81 napisał(a):Wyświetl post
dobra ochłońmy kogo obstawiacie w hokeju na zwyciestwo
Arabię Saudyjską.


JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM! coś niesamowitego, tak na prawdę nie wiedziałem aż do mety o co chodzi.. tak szybko to się działo.. teraz do mnie dotarło że osiągnęły wielki sukces.
Odpowiedz cytując