Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 27.02.2010, 23:00
Pytanie: Dlaczego się oberwało Łaciakowi (jak widzę na zdj na transparencie)?
Oczywiście wiadoma sprawa, że cienki bolek jest (choć ktoś tu pisał, że dobry), ale pytam, bo nie wiem czy nie ma przypadkiem jakiegoś innego powodu?
No, a w Wiśle to my [kibice] sporo nie chcemy... Tylko co z tego? ...

Teraz by sie przydał taki Dan Petrescu. Jak gościu mnie denerwował (ale wtedy to nie miałam takiego rozeznania w piłce) tak teraz przyjęłabym go z "pocałowaniem ręki" .
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując