Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 27.02.2010, 22:54
przegraliśmy trudno. Teraz za późno na zmiany. Trzeba dograc do końca tym co mamy i nie powinno być żle. Mamy bardzo dobrego trenera, najlepszego w lidze i to jest nasz atut. Przy odrobinie szczęścia (patrz kurtyzany z warszafki0 zdobędziemy mistrza a to przecież jest najważniejsze!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując