|
Póki co to za Skorzy doszło nam kolejne "osiągnięcie" Wisły pod jego wodzą. Od trzynastu lat przegrana na inaugurację. Wcześniejsze to: przegrana z Legią u "siebie" od nastu lat, tudzież porażka z Cracovią od 50 lat? No i z Amicą, ale to już nie popadajmy w szczegół. Niemniej dogmat o jego geniuszu nieobalony do dziś i pewnie będzie trwać na wieku wieków. Amen./
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|