szczebrzeszcz sam lepiej czytaj newsy dokładnie :
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zebiony_sklad/
"W związku z czasowym ograniczeniem kadry oraz zmęczeniem po wczorajszym meczu sztab szkoleniowy zdecydował , iż poranny trening będzie się składał jedynie z kilku gierek, a po południu piłkarze odpoczną . Tylko ochotnicy o 16:30 udadzą się na siłownię wraz z Paolo Terziottim "
jak nie pracuje? to co on robił w Hiszpanii
