Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4193
Stary 27.02.2010, 22:37
szczebrzeszcz sam lepiej czytaj newsy dokładnie :

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zebiony_sklad/


"W związku z czasowym ograniczeniem kadry oraz zmęczeniem po wczorajszym meczu sztab szkoleniowy zdecydował , iż poranny trening będzie się składał jedynie z kilku gierek, a po południu piłkarze odpoczną . Tylko ochotnicy o 16:30 udadzą się na siłownię wraz z Paolo Terziottim "

jak nie pracuje? to co on robił w Hiszpanii