Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 27.02.2010, 22:36
Myślałem, że Kowalczyk zje Bjoergen w końcówce widząc jak ją rozgrywa. Cały czas za nią, mniejszy opór powietrza. Odpoczynek przed atakiem. Atak na podbiegu, świetny zjazd na zakręcie w prawo, byłem pewien, że te 10 metrów nad Bjoergen zrobi. A tu taki finisz! Wygrała mniej więcej o tyle, co Bjoergen zmieniała tor na finiszu. Naprawdę chyba samym charakterem. Tak jakby Bjoergen na ostatnich 20 metrach przeciążyły te trzy poprzednie złota.

Wielka chwila. Obyśmy na następne złoto na igrzyskach czekali krócej.
Odpowiedz cytując