Marszałek napisał(a):

. A w Legii zmienią ale po sezonie,choć za Jasiem przemawiają wyniki
|
Zalezy dla kogo. Dla kibiców trzy z rzedu wicemistrzostwa, puchar i kiła w pucharach to o połowę za mało. Aczkolwiek zgodze sie, ze dla naszego niewarszawskiego zarządu i własciciela pewnie gramy fajnie.