Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#449
Stary 27.02.2010, 22:27
Żeby chociaż jedna panienka grająca dziś w barwach Białej Gwiazdy miała 10% woli walki co Justyna na finiszu to byłoby trzy do jaja. No ale póki co mamy w drużynie cipki zarabiające dwadzieścia razy więcej niż przeciętny użytkownik forum........ efekty na boisku póki co dramatyczne............ DO ROBOTY !!
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 27.02.2010 o godz. 23:01.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując