Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
445
27.02.2010, 21:50
morgenes
napisał(a):
Drużyna ma taką koncepcję, jaką narzuci jej trener. A że trener sam nie ma koncepcji, to co się dziwić, że drużyna gra, jak gra.
No toż przecie, kilkanaście postów wcześniej się o tym rozpisywałem...
Denethor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Denethor
Znajdź inne posty napisane przez Denethor