Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 27.02.2010, 21:49
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
mic jest Ba pokazał to dzisiaj sam Skorża o nim mówił że to właśnie taki śr pomocnik rozegra z przodu a i z tyłu pomoże.. widziałeś z jakim spokojem Ba potrafił się utrzymać z piłką? A nie jak Diaz który nagminnie podbijał sobie ją i znacznie utrudniał tym samym sobie jakieś dobre rozegranie..
Tylko ze Ba narazie nie jest przygotowany na cale 90 minut. Watpie zeby w ciagu tygodnia to sie zmienilo, a jezeli mial cos z pachwina i zbytnio ja przeciazy, znowu bedzie kontuzjowany.

Denethor: co Ty masz z tym Radiem M i Ojcem T? W co drugim poscie piszesz
Ostatnio edytowane przez mic : 27.02.2010 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując