Kluvi napisał(a):

|
mic jest Ba pokazał to dzisiaj sam Skorża o nim mówił że to właśnie taki śr pomocnik rozegra z przodu a i z tyłu pomoże.. widziałeś z jakim spokojem Ba potrafił się utrzymać z piłką? A nie jak Diaz który nagminnie podbijał sobie ją i znacznie utrudniał tym samym sobie jakieś dobre rozegranie..
|
Tylko ze Ba narazie nie jest przygotowany na cale 90 minut. Watpie zeby w ciagu tygodnia to sie zmienilo, a jezeli mial cos z pachwina i zbytnio ja przeciazy, znowu bedzie kontuzjowany.
Denethor: co Ty masz z tym Radiem M i Ojcem T? W co drugim poscie piszesz