Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#441
Stary 27.02.2010, 21:44
Kluvi: ale nikogo lepszego (sprawnego) nie mamy aktualnie na ta pozycje.

WISŁAZWE: juz mi tyle razy wpierali ze mam jakies inne konta, wiec nie zdziw sie jezeli dostaniesz bana
Odpowiedz cytując