Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 27.02.2010, 21:41
Najlepszym obrazkiem dzisiejszego meczu było zachowanie po meczu. Issa ba był tak wk... że nawet nikomu nie podziękował za grę tylko od razu poszedł do szatni. Reszta piłkarzyków miała miny jakby właśnie się dowiedzieli że już koniec i nic się nie da zrobić... no to feler, westchnął seler, poszedł pod prysznic, wsiadł w swoje BMW, wrócił do domu i włączył PS3. Tam znów kiwnie Ronaldo, strzeli 5 bramek, a wszystko przy browarku i chipsach.
Co do Jirsaka, to fajny gość, czasem go spotykam jak na rolkach jeździ, ale następnym razem jak go spotkam, to chyba mu powiem, żeby już tych rolek nie zdejmował - dramat jak na piłkarza za 700 tys. ojro. Ciekawe kto ile wziął za jego transfer do nas. No cóż, porażki w sporcie też się zdarzają, tylko niektórzy wyciągają z nich wnioski. A Pan Panie Maćku?
Odpowiedz cytując