Kluvi napisał(a):

mic Ty uważasz że Diaz walczył? on miał więcej strat niż odbiorów do tego to ciągłe podbijanie piłki...
i chwała Bogu że nie wyleciał z boiska... ja już od dawna piszę że on w środku nie jest db rozwiązaniem. Jest Ba który pokazał się z naprawdę db strony i wierzę że w następnym meczu wybiegnie w pierwszej 11..
|
Sądzę, że Ba wybiegnie w pierwszej 11 ale nie za Diaza lecz za kompletnie bezbarwnego Jirsaka, który to jest ofensywnym pomocnikiem a nic z tego nie mamy.
P.s pokaż mi dziś w Wiśle lepszego pomocnika od obrońcy Diaza.
EDIT; Żeby nie było że mic i ja to ta sama osoba, posta pisaliśmy równocześnie a też chciałem się odnieść do pytania
