Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#435
Stary 27.02.2010, 21:37
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
mic Ty uważasz że Diaz walczył? on miał więcej strat niż odbiorów do tego to ciągłe podbijanie piłki...
i chwała Bogu że nie wyleciał z boiska... ja już od dawna piszę że on w środku nie jest db rozwiązaniem. Jest Ba który pokazał się z naprawdę db strony i wierzę że w następnym meczu wybiegnie w pierwszej 11..
Sądzę, że Ba wybiegnie w pierwszej 11 ale nie za Diaza lecz za kompletnie bezbarwnego Jirsaka, który to jest ofensywnym pomocnikiem a nic z tego nie mamy.

P.s pokaż mi dziś w Wiśle lepszego pomocnika od obrońcy Diaza.

EDIT; Żeby nie było że mic i ja to ta sama osoba, posta pisaliśmy równocześnie a też chciałem się odnieść do pytania
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 27.02.2010 o godz. 21:41.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując