Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 27.02.2010, 21:35
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Zdobyl z Groclinem Puchar Polski, pograzyl Wisle na naszym boisku z tym samym klubem 0:4. Zdobyl Wicemistrzostwo z Groclinem. Prowadzac Amice wproadzil ja do grupy PUEFA zawsze kazdy jego klub byl w czolowce ligowej. Z Wisla zdobyl dwa mistrzostwa Polski i jakby nie bylo zmierza po trzecie, a zapewne tez je zdobedzie. Jesli powiesz mi ze Skorza jest slabym trenerem, to pokaze tylko totalna ignorancje twoja i tobie podobnych.
Wszystko zależy od oczekiwań w stosunku do trenera. Jeśli Twoje kończą się na wygraniu ligi, to Maciuś będzie dla Ciebie idealny.
Moje oczekiwania, jak i większości kibiców i właściciela sięgają wyżej, europejskich pucharów i Ligi Mistrzów. A na to Maciuś jest już o wiele za mały


Cytat:
to bo widze europejska mysl w grze Wisly.
A teraz przejdź się na spacer, ochłoń i spójrz jeszcze raz, co napisałeś...

Cytat:
P.S.2 Akurat Skorzy bronia wyniki calosciowe a nie pojedyncze.
Wyniki w skali kraju i też nie do końca.
Odpowiedz cytując