koyoot napisał(a):

|
Zdobyl z Groclinem Puchar Polski, pograzyl Wisle na naszym boisku z tym samym klubem 0:4. Zdobyl Wicemistrzostwo z Groclinem. Prowadzac Amice wproadzil ja do grupy PUEFA zawsze kazdy jego klub byl w czolowce ligowej. Z Wisla zdobyl dwa mistrzostwa Polski i jakby nie bylo zmierza po trzecie, a zapewne tez je zdobedzie. Jesli powiesz mi ze Skorza jest slabym trenerem, to pokaze tylko totalna ignorancje twoja i tobie podobnych.
|
Wszystko zależy od oczekiwań w stosunku do trenera. Jeśli Twoje kończą się na wygraniu ligi, to Maciuś będzie dla Ciebie idealny.
Moje oczekiwania, jak i większości kibiców i właściciela sięgają wyżej, europejskich pucharów i Ligi Mistrzów. A na to Maciuś jest już o wiele za mały
Cytat:
|
to bo widze europejska mysl w grze Wisly.
|
A teraz przejdź się na spacer, ochłoń i spójrz jeszcze raz, co napisałeś...
Cytat:
|
P.S.2 Akurat Skorzy bronia wyniki calosciowe a nie pojedyncze.
|
Wyniki w skali kraju i też nie do końca.