mic Ty uważasz że Diaz walczył? on miał więcej strat niż odbiorów do tego to ciągłe podbijanie piłki...
i chwała Bogu że nie wyleciał z boiska... ja już od dawna piszę że on w środku nie jest db rozwiązaniem. Jest Ba który pokazał się z naprawdę db strony i wierzę że w następnym meczu wybiegnie w pierwszej 11..
koyot nie zgadzam się z Tobą gdzie tam pressing był

jak oni truchtali zamias przycisnąć GKS chyba że chodzi Ci o faule które robili.. a 2 sprawa mamy 2 def pomocników i wytłumacz mi która myśl taktyczna zakłada że jak przeciwnik atakuje to robi się dziura w środku a było tak ze 2 razy...