Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 27.02.2010, 21:29
Życie toczy się dalej... Kto miał wygrać ten mecz? Boguski ? - który jest kontuzjowany od ponad pół roku. Paweł Brożek ? - który nie został w należyty sposób wprowadzony do gry. Pawełek ? - który od trzech sezonów gra na krawędzi. Ten cały Hristov ? Który z drużyną jest od wczoraj. Jirsak ? Bardzo go lubię ale to taki typ człowieka który był "miękkim .....m" robiony. Garguła ? Ten to to w piłkę profesjonalnie już pewnie nie zagra, na pewno nie u nas. Zawodnik pokroju Niedzielana, Dawidowskiego. Również go lubię ale nie ma co się oszukiwać.. Mógłbym tak dalej wypisywać ale takie dywagacje nie mają sensu. Powiem Wam tak że gdyby Wisła była dobrze poukładana, gdyby nie było kontuzji przewlekłych to byśmy tą śmieszną ligę wygrali bez problemu no ale niestety...
Odpowiedz cytując