Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 27.02.2010, 21:28
Proud napisał(a):Wyświetl post
taa...i masz 21 lat...trochę czasu temu...ile wtedy miałeś? 12, 13lat?

teraz to Ty zgrywasz taktyka, a nie Ci, których krytykujesz.

Fakt jest taki że ja dziś nie widziałem żadnej myśli taktycznej w naszym zespole. Nie mogę odmówić zaangażowania większości zawodnikom, ale wyglądało to tak jakby nie mieli pomysłu na grę.
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem styczności z taktyką, więc może to moje złudne wrażenie.
Czy jak pisze ze jakis czas temu pomagalem to musialo byc to baaardzo dawno temu? To pierwsza rzecz. Teraz mi wytlumacz na czym polegal ten brak mysli taktycznej w grze naszego zespolu? Nie stosowali dosrodkowan? Nie starali sie grac pressingiem? Starali, tylko szybkosc nie pozwalala czesto na skuteczne stosowanie go. Wymiennosci pozycji nie bylo? Czasami byla az za duza. Najbardziej w dzisiejszym meczu przeszkadzala murawa i brak swiezosci po przygotowaniach.
Odpowiedz cytując