WISŁAZWE napisał(a):

|
Powtórzę pokażcie mi dziś na boisku zawodnika, który walczył bardziej niż Diaz wieszacie na nim psy, a nikt nie jest w stanie wskazać zawodnika, który dziś był bardziej waleczny...
|
Niektorzy placza, zeby wpuscic od razu kogos z "mlodych", bo przynajmniej bedzie walczyc. Mniej strat i glupich zagran niz Diaz dzisiaj napewno nie beda mieli, wiec juz niektorzy nie wiedza czego chca... A tego, ze Diaz walczyl i zapieprzal to chyba podwazyc sie nie da. Chociaz na tym forum wiele dziwnych rzeczy przeczytalem...
Nie ma Lobo ale jest Diaz to sa szczesliwi.