Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#428
Stary 27.02.2010, 21:26
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę pokażcie mi dziś na boisku zawodnika, który walczył bardziej niż Diaz wieszacie na nim psy, a nikt nie jest w stanie wskazać zawodnika, który dziś był bardziej waleczny...
Niektorzy placza, zeby wpuscic od razu kogos z "mlodych", bo przynajmniej bedzie walczyc. Mniej strat i glupich zagran niz Diaz dzisiaj napewno nie beda mieli, wiec juz niektorzy nie wiedza czego chca... A tego, ze Diaz walczyl i zapieprzal to chyba podwazyc sie nie da. Chociaz na tym forum wiele dziwnych rzeczy przeczytalem...

Nie ma Lobo ale jest Diaz to sa szczesliwi.
Odpowiedz cytując