koyoot napisał(a):

P.S. Nie nie jestem fachowcem trenerskim, ale akurat tak sie sklada ze jako taka wiedze na temat zagadnien taktycznych w pilce noznej liznalem troche czasu temu. I wcale nie z gry komputerowej, tylko pomagalem w treningach i w rozpracowywaniu rywali w pewnym polskim klubie troche czasu temu.
Sorry za off top.
|
taa...i masz 21 lat...trochę czasu temu...ile wtedy miałeś? 12, 13lat?
teraz to Ty zgrywasz taktyka, a nie Ci, których krytykujesz.
Fakt jest taki że ja dziś nie widziałem żadnej myśli taktycznej w naszym zespole. Nie mogę odmówić zaangażowania większości zawodnikom, ale wyglądało to tak jakby nie mieli pomysłu na grę.
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem styczności z taktyką, więc może to moje złudne wrażenie.