Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2010, 20:54
koyoot napisał(a):Wyświetl post
P.S. Nie nie jestem fachowcem trenerskim, ale akurat tak sie sklada ze jako taka wiedze na temat zagadnien taktycznych w pilce noznej liznalem troche czasu temu. I wcale nie z gry komputerowej, tylko pomagalem w treningach i w rozpracowywaniu rywali w pewnym polskim klubie troche czasu temu.

Sorry za off top.
taa...i masz 21 lat...trochę czasu temu...ile wtedy miałeś? 12, 13lat?

teraz to Ty zgrywasz taktyka, a nie Ci, których krytykujesz.

Fakt jest taki że ja dziś nie widziałem żadnej myśli taktycznej w naszym zespole. Nie mogę odmówić zaangażowania większości zawodnikom, ale wyglądało to tak jakby nie mieli pomysłu na grę.
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem styczności z taktyką, więc może to moje złudne wrażenie.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując