Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 27.02.2010, 20:48
Denethor napisał(a):Wyświetl post
Ale pieprzysz !
Ty jesteś fachowcem ?
Trwaj sobie dalej w obozie fanów "mega talentu" P. Skorży. Co Twoim zdaniem zrobił takiego, żebyś swą reputację stawiał na szali z jego "umiejętnościami" ?
To, że zdobył MP z "rozpędu", tak jak to onegdaj uczynił P. Kasperczak z ówczesnym dream teamem ?
P. Kasperczak jakoś nie zdołał powtórzyć sukcesu z Wisłą prowadząc niedawno ekipę Górnika Z.
Twój Maciuś jest taki sam.
Zdobyl z Groclinem Puchar Polski, pograzyl Wisle na naszym boisku z tym samym klubem 0:4. Zdobyl Wicemistrzostwo z Groclinem. Prowadzac Amice wproadzil ja do grupy PUEFA zawsze kazdy jego klub byl w czolowce ligowej. Z Wisla zdobyl dwa mistrzostwa Polski i jakby nie bylo zmierza po trzecie, a zapewne tez je zdobedzie. Jesli powiesz mi ze Skorza jest slabym trenerem, to pokaze tylko totalna ignorancje twoja i tobie podobnych.

P.S. Nie nie jestem fachowcem trenerskim, ale akurat tak sie sklada ze jako taka wiedze na temat zagadnien taktycznych w pilce noznej liznalem troche czasu temu. I wcale nie z gry komputerowej, tylko pomagalem w treningach i w rozpracowywaniu rywali w pewnym polskim klubie troche czasu temu.

Sorry za off top.

P.S. Morgenes. Akurat fakty sa takie ze polowe podstawowego skladu nie mamy przez kontuzje to raz. Dwa widac ze pilkarze sa jeszcze ociupinke zajechani po przerwie zimowej, ale to moim zdaniem zaprocentuje w daleszej czesci sezonu. Byc moze nie wiecie ale taka toporna gra, ktora wy nazywacie bez pomyslu, to jest wlasnie jeden ze sposobow gry w europejskich pucharach. Ten kto przyglada sie uwaznie najwiekszym klubom wie o czym mowie. Tylko ze tam jest to jakos maskowane przez wyszkolenie techniczne pilakrzy, ktorzy nie potykaja sie na pilce, tutaj jest troche inaczej. Dlatego ja bronie caly czas Skorzy, bo widze europejska mysl w grze Wisly. I wiem, ze to w niedlugim czasie zaprocentuje.

P.S.2 Akurat Skorzy bronia wyniki calosciowe a nie pojedyncze. Gdyby tak sie rozliczalo ludzi z pojedynczych bledow w firmach to cos czuje ze polowa z was bylaby na dozywotnim bezrobociu.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 27.02.2010 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując