Denethor napisał(a):

Jak Ci się poziom nie podoba, to prostu nie właź tu i nie czytaj albo zacznij słuchać Radia "M" (należącego do Ojca Erektora). Tam przekleństw z całą pewnością nie uświadczysz ))
A po drugie nie wyzywaj innych od gówniarzy, bo nie wiesz, kto ile ma wiosen "specu" !
|
Zazwyczaj ocenia sie innych po poziomie ich postow, a wiekszosc frustratow pisze jakby mieli -nascie lat. To z Radiem Maryja tez "na poziomie"