Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 27.02.2010, 20:42
Martwi sprawa Brożka, bo wygląda na to, że jego dosyć udana ostatnio kariera, zostaje póki co przerywana co chwilę a Brożek bez gry, po powrocie potrzebuje bardzo dużo czasu na odzyskanie dawnej formy.

Martwi nieumiejętność Skorży przygotowania drużyny na pierwsze mecze po przerwie w rozgrywkach, gdyż niestety w pucharach musimy właśnie grać jeszcze przed rozpoczęciem ligi, co nie rokuje nazbyt dobrze przed kolejnymi Levadiami.

Martwi brak koncepcji w ataku i brak stwarzania sobie sytuacji strzeleckich a zwłaszcza nadal brakuje skuteczności. Martwi także defensywa, która ostatnio nie potrafi zagrać na zero z tyłu.

A tak w ogóle, to nie jest źle, o ile drużyna zacznie coś grać, gdyż mistrzostwo trzeba wywalczać w każdym meczu aby potem nie powiedzieć, że pozbieraliśmy się do kupy zbyt późno. Ostatecznie mistrzostwo nie jest dziedziczne, tylko akurat u nas jest nakazem chwili ( Cupiała ) a także mam nadzieję, że zobowiązaniem piłkarzy, chcących podobno odkupić pucharowe winy i zatrzymać w klubie Skorżę.

Jak to się mówi - pierwsze koty za płoty i oby ostatnie
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując