|
Forumowicze, a ja powiem tak większość z Was za porażkę z GKS-em Bełchatów obwinia Diaza dobra ale jeżeli tak było to proszę mi wskazać zawodnika dziś na boisku, który walczył tak jak Diaz, zarobił żółtą kartkę, faulował ale walczył,przynajmniej się starał. Faktycznie nie wykorzystał 100% okazji co może zdarzyć się nawet rasowym napastnikom.
Mówicie, że Ba w następnym meczu powinien zagrać od pierwszej minuty i tu się zgodzę ale nie za Diaza lecz za anemicznego, nic nie wnoszącego do gry Wisły Tomasa Jirsaka- który to o dziwo jest ofensywnym pomocnikiem przynajmniej sam się tak charakteryzuje, przez którego przechodzić powinna większość akcji ofensywnych a on chyba boi się wziąźć odpowiedzialności na swoje barki.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|