BigLeb napisał(a):

|
Komentarze co poniektórych szczyli na forum są nie do zniesienia. Mam pytanie do moderatorów o ile tutaj tacy są. Czy to jest miejsce do obrażania piłkarzy i trenera Wisły Kraków? Ja rozumiem krytykę ale tego nie da się czytać.Czy wy gówniarze wiecie co to jest sport? Narobiło się tu gwiazdeczek wylewających swe żale. Niech ktoś tu zrobi jakiś porządek, bo naprawdę tego nie daje się czytać.
|
Jak Ci się poziom nie podoba, to prostu nie właź tu i nie czytaj albo zacznij słuchać Radia "M" (należącego do Ojca Erektora). Tam przekleństw z całą pewnością nie uświadczysz

))
A po drugie nie wyzywaj innych od gówniarzy, bo nie wiesz, kto ile ma wiosen "specu" !