Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#412
Stary 27.02.2010, 20:30
koyoot napisał(a):Wyświetl post
O taktyce pisza zawsze w tym temcie ci ktorzy posiadaja Licencje UEFA Pro oraz Swiecenia Kaplanskie. A szkolili sie ****a na Football Menagerze...Litosci...
Czy trzeba skończyć Królewską Akademię Filmową żeby stwierdzić, że film jest do dupy?
Czy nie widać gołym okiem, że od Levadii drużyna nie robi żadnych postępów, a wręcz się cofa?
Dlaczego bronisz Skorży? Podaj mi jeden powód, bo ja tego nie pojmuję. Jesteśmy w stanie wygrać tylko ze średniakami, jak staje przeciw nam mocniejsza, dobrze zorganizowana i grająca pressingiem drużyna, jesteśmy jak dzieci we mgle!

Może jakimś fuksem wygramy ligę, ale czy to jest nasz cel? Nie, my chcemy grać w europejskich pucharach! A Skorża udowodnił, że to go po prostu przerasta!

To nie jest płacz ani rwanie włosów z głowy, to są fakty. A z faktami ciężko jest dyskutować.
Odpowiedz cytując