koyoot napisał(a):

|
O taktyce pisza zawsze w tym temcie ci ktorzy posiadaja Licencje UEFA Pro oraz Swiecenia Kaplanskie. A szkolili sie ****a na Football Menagerze...Litosci...
|
Czy trzeba skończyć Królewską Akademię Filmową żeby stwierdzić, że film jest do dupy?
Czy nie widać gołym okiem, że od Levadii drużyna nie robi żadnych postępów, a wręcz się cofa?
Dlaczego bronisz Skorży? Podaj mi jeden powód, bo ja tego nie pojmuję. Jesteśmy w stanie wygrać tylko ze średniakami, jak staje przeciw nam mocniejsza, dobrze zorganizowana i grająca pressingiem drużyna, jesteśmy jak dzieci we mgle!
Może jakimś fuksem wygramy ligę, ale czy to jest nasz cel? Nie, my chcemy grać w europejskich pucharach! A Skorża udowodnił, że to go po prostu przerasta!
To nie jest płacz ani rwanie włosów z głowy,
to są fakty. A z faktami ciężko jest dyskutować.