szczepanwislak napisał(a):

|
Oby tylko chłopaki wynieśli z tego odpowiednie konsekwencje , miejmy nadzieje , że jednak damy rade obronić tego Mistrza. Szkoda tylko , iz Paweł znów jest kontuzjowany i może nie być gotowy na najbliższe mecze
|
K*^A ! Czytać się już tego nie da. Wieczne tylko OBY, OBY, OBY !!!
Przeczytajcie z łaski swojej moje ostatnie posty a nie pier^*@cie trzy po trzy jakieś zasrane OBY !!!