Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 27.02.2010, 20:30
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
Oby tylko chłopaki wynieśli z tego odpowiednie konsekwencje , miejmy nadzieje , że jednak damy rade obronić tego Mistrza. Szkoda tylko , iz Paweł znów jest kontuzjowany i może nie być gotowy na najbliższe mecze

K*^A ! Czytać się już tego nie da. Wieczne tylko OBY, OBY, OBY !!!
Przeczytajcie z łaski swojej moje ostatnie posty a nie pier^*@cie trzy po trzy jakieś zasrane OBY !!!
Odpowiedz cytując