Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#409
Stary 27.02.2010, 20:29
cipy wołowe na maxa w polewie ociekającej brakiem jakiegokolwiek zgrania............. kontuzje to kpina jeśli chodzi o masażystów czy ten twór co pozostał z czego takiego zwanym sztab medyczny........ reszta w normie z poprzednim sezonem. Czyli degrengolada jakiej w Piascie Gliwice czy w innym chuju muju nie widzieli.

Z pozdrowieniami na lepsze jutro idę się upić.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując